Avertizare

JUser: :_load: Imposibil de încărcat utilizatorul cu ID: 261

Miercuri, 20 Martie 2019 13:11

Consultarea Publicului P.U.Z. ”realizarea unei ferme de animale cu scop turistic, agroturism și amenajări pentru agrement”

Scris de
Evaluaţi acest articol
(0 voturi)

CONSULTAREA PUBLICULUI ASUPRA INTENTIEI DE ELABORARE

PLAN URBANISTIC ZONAL

Denumire lucrare:

ÎNTOCMIRE P.U.Z. ”realizarea unei ferme de animale cu scop turistic, agroturism și amenajări pentru agrement”

Zona Trei Brazi, nr. F.N., Oraș Râșnov, Jud. Brașov

Argumentare: obiectivul planului urbanistic zonal consta în reglementarea terenului extravilan, prin studiul zonei avand în vedere strategia de dezvoltare social-economic a orasului Râșnov

Initiator: AGREMENT CONCEPT S.A.

Proiectant: URBAN EYE S.R.L.-D

Publicul este invitat să transmita observatii și propuneri privind intentia de elaboarare a planului urbanistic zonal la sediul Primariei Orasului Rasnov, str. Piata Unirii, nr. 12, în perioada 20.03.2019 - 01.04.2019.

Persoana responsabila cu informarea si consultarea publicului:

Serviciul Urbanism - Primaria Orasului Rasnov.

Adresa: Piata Unirii, nr. 12, telefon 0268230002,

Observatiile sunt necesare în vederea intentiei de elaboarare a planului urbanistic zonal.

Răspunsul la observațiile transmise va fi comunicat prin poștă.

Citit 745 ori Ultima modificare Sâmbătă, 30 Ianuarie 2021 10:35

Lasă un comentariu

Telefon:  0268.230.115   \  E-Mail:secretariat@primariarasnov.ro  \  Adresa:Str. Piata Unirii, nr. 12, Localitatea Rasnov, Judetul Brasov