Avertizare

JUser: :_load: Imposibil de încărcat utilizatorul cu ID: 261

Miercuri, 20 Martie 2019 13:07

Consultarea Publicului P.U.Z. ”Construire hală cu birouri administrative, atelier mecanic, depozit logistic, terasamnete, împrejmuire teren”

Scris de
Evaluaţi acest articol
(0 voturi)

CONSULTAREA PUBLICULUI ASUPRA INTENTIEI DE ELABORARE PLAN URBANISTIC ZONAL

Denumire lucrare:

ÎNTOCMIRE P.U.Z. ”CONSTRUIRE HALĂ CU BIROURI ADMINISTRATIVE, ATELIER MECANIC, DEPOZIT LOGISTIC, TERASAMNETE, ÎMPREJMUIRE TEREN”

Zona industrială - str. Cîmpului, nr. F.N., Oraș Râșnov, Jud. Brașov

Argumentare: obiectivul planului urbanistic zonal consta în reglementarea terenului intravilan, prin studiul zonei avand în vedere strategia de dezvoltare social-economic a orasului Râșnov.

Initiator: S.C. DANIEL TRANS IMPORT EXPORT S.R.L.

Proiectant: S.C. PLANPROIECT S.R.L. BRAȘOV

Publicul este invitat să transmita observatii și propuneri privind intentia de elaboarare a planului urbanistic zonal sediul Primariei Orasului Rasnov, str. Piata Unirii, nr. 12, în perioada: 20.03.2019 - 01.04.2019.

Persoana responsabila cu informarea si consultarea publicului:

Serviciul Urbanism - Primaria Orasului Rasnov.

Adresa: Piata Unirii, nr. 12, telefon 0268230002,

Observatiile sunt necesare în vederea intentiei de eleboarare a planului urbanistic zonal.

Răspunsul la observațiile transmise va fi comunicat prin poștă.

Citit 810 ori Ultima modificare Sâmbătă, 30 Ianuarie 2021 10:35

Lasă un comentariu

Telefon:  0268.230.115   \  E-Mail:secretariat@primariarasnov.ro  \  Adresa:Str. Piata Unirii, nr. 12, Localitatea Rasnov, Judetul Brasov